B ekipa na domačem turnirju ostala praznih rok.

V soboto je v Borovnici potekal 2. turnir DP v malem floorballu. Na prvi tekmi se je naša B ekipa pomerila proti FBK Galaksu in nesrečno izgubila. Borovničani so po polovici tekme vodili že 4:0 in izgledalo je, da lahko samo še potres prepreči končno zmago. Nato so na sceno stopili igralci Galaksa in v pičlih 3 minutah preobrnili izid na 4:5. V začetku zadnje tretjine so naši prejeli še en gol, nato močno pritisnili, a kaj več kot gola za končnih 5:6 niso zmogli. Na drugi domači tekmi so Borovničani spet začeli bolje. Povedli so v 2 minuti, a je Jeseničanom pred koncem prve tretjine uspelo izenačiti. Podobna zgodba se je odvila tudi v drugi tretjini, ko je Borovničanom spet dvakrat uspelo povesti a so igralci Brajo team vedno znova našli priključek. Tako se je druga tretjina končala z rezultatom 3:3. V zadnji tretjini so domačini podoživeli šok iz prve tekme in spet le v slabih 3 minutah prejeli 4 zadetke. Borovničani se niso uspeli pobrati in na koncu izgubili 4:7.

1. TEKMA:

FBK Borovnica B : FBK Galaks 5:6 (3:0; 1:5; 1:1)

Trček Jani 1+1, Repar Luka 1+0, Rot Ambrož 3+0

Več podatkov o tekmi: KLIK

2. TEKMA:

FBC Borovnica B : Brajo team 4:7 (1:1; 2:2; 1:4)

Korošec Nejc 0+3, Trček Jani 2+0, Kržinar Žiga 1+0, Rot Ambrož 1+0

Na preostalih tekmah:
Žirovci so na krilih Matija Rihtaršiča in Tevža Kopača prišli do dveh visokih zmag, 100 % uspešni so bili tudi Kranjskogorci. Ekipi imata po štirih krogih maksimalen izkupiček, že na naslednjem turnirju pa se bosta pomerili druga proti drugi. Poleg Borovnice sta prav tako praznih rok ostali Olimpija in Zagorje. Toliko bolj pa so bili veseli Kranjčani, ki so pa izvajanju kazenskih strelov proti Zagorju prišli do prve uradne zmage v zgodovini kluba! 6 točk je domov odnesel Polycom  Brlog, polovico manj pa Galaks Železniki, ki bo 10.11. gostil 3. turnir DPMF.